Verslaggeving van kleine organisaties zonder winststreven en kleine fondsenwervende organisaties
Een presentatie over het opstellen van de (jaar)verslaggeving voor kleine organisaties zonder winststreven (KOZW) en kleine fondsenwervende organisaties (KFWO).
Doel
Het doel van de presentatie is om de deelnemers te informeren over juiste teopassing van de geldende wet- en regelgeving m.b.t. de (jaar)verslaggeving van kozw en kfwo. In de presentatie wordt aandacht besteed aan de toepasselijkheid van RJk C1 en C2, de toepasselijkheid van BW2T9 en er wordt aandacht besteed aan de invloed die de VGBA, NVKS en andere regelgeving heeft op een efficiente en effectieve opdracht uitvoering.
Doelgroep
Accountants en assistent-accountants die betrokken zijn bij de (jaar) verslaggeving van kozw en kfwo.
Inhoud
Accreditatie aantal uren
NBA: 1 PE-uur
RB: 1 algemene PE-punt
Docent
drs. G.I. (Guus) de Vries RA
Verplichte literatuur
Voor deze e-learning adviseren wij u om de bijlagen die beschikbaar zijn in de downloads, tijdens het volgen van de cursus, te bestuderen.
Incompany
Liever een training op locatie voor uw hele team of afdeling? Wij bieden deze cursus ook incompany aan. Informeer naar de mogelijkheden voor incompanytraining.